Enis Bytyqi me bashkëshorten udhëtojnë në Abu Dhabi - Bota Sot
Enis Bytyqi me bashkëshorten udhëtojnë në Abu Dhabi

Mediale Vip

Enis Bytyqi me bashkëshorten udhëtojnë në Abu Dhabi

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 23:04
Enis Bytyqi me bashkëshorten

Enis Bytyqi ka publikuar pamje nga pushimet me bashkëshorten.

Enis Bytyqi dhe bashkëshortja e tij si destinacion për pushime kanë zgjedhur Abi Dhabin.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, me të cilat tregon vendet që ka vizituar.

Çifti vizituan edhe xhaminë “Sheikh Zyed”, nga i cili vend edhe publikoi një imazh të bukur.

Për ndryshe, Enisi ka paralajmëruar disa projekte të reja muzikore, të cilat është duke i finalizuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat