Pasi u fotografuan në hotelin luksoz, futbollisti i njohur i ‘fiksuar’ pas Beatrix Ramosajt, ja çfarë bën - Bota Sot
Pasi u fotografuan në hotelin luksoz, futbollisti i njohur i ‘fiksuar’ pas Beatrix Ramosajt, ja çfarë bën

Mediale Vip

Pasi u fotografuan në hotelin luksoz, futbollisti i njohur i ‘fiksuar’ pas Beatrix Ramosajt, ja çfarë bën

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 18:49
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, së fundmi është parë duke udhëtuar shpesh jashtë vendit. Festa e Halloëeen këtë vit e gjeti në një hotel luksoz në Paris duke festuar me kushërirën e saj.

Vajzat u panë atje nën shoqërinë e dy futbollistëve të njohur, Neymar dhe Mbappe.

Mesa duket futbollisti dhe këngëtarja i kanë ruajtur kontaktet dhe janë miqësuar me njëri tjetrin. Kjo është kuptuar nga veprimi i fundit që ai bëri.

Në postimin e fundit që Betrix Ramosaj ka publikuar në ‘Instagram’, në të cilën ajo shihet duke pozuar në stadium, Mbappe e ka pëlqyer foton e këngëtares.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat