Loredana relaksohet në një vaskë me shkumë, kush është mashkulli që ndodhet pranë saj? - Bota Sot
Loredana relaksohet në një vaskë me shkumë, kush është mashkulli që ndodhet pranë saj?

Mediale Vip

Loredana relaksohet në një vaskë me shkumë, kush është mashkulli që ndodhet pranë saj?

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 16:15
Loredana

Loredana dhe Mozzik prej disa kohësh kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre, nga ku kanë nisur edhe procedurat e divorcit. Ata janë shprehur se do ruajnë një raport të mirë me njëri-tjetrin për hir të vajzës së tyre Hana.

Së fundmi, Loredana ka postuar në “Instastory” një foto të sajën në një vaskë me shkumë dhe një mashkull që është ulur më kuriz pranë këngëtares.

Fytyra e këtij personi nuk është zbuluar dhe të gjithë fansat kanë filluar të bëhen kuriozë se kush është ky mashkull misterioz.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat