Fansat e pyesin pse nuk po martohet me Shkëlzenin, ja si përgjigjet Armina - Bota Sot
Fansat e pyesin pse nuk po martohet me Shkëlzenin, ja si përgjigjet Armina

Mediale Vip

Fansat e pyesin pse nuk po martohet me Shkëlzenin, ja si përgjigjet Armina

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 21:31
Armina Mevlani

Prej kohësh është përfolur se bloggerja e njohur, Armina Mevlani, do të kurorëzojë në martesë dashurinë me partnerin e saj, Shkëlzen Berishën.

Edhe pse Mevlani ka treguar shpesh se po merret më përzgjedhjen e fustanit, momenti i celebrimit nuk ka akoma një datë.

Duket se Armina dhe Shkëlzeni nuk e kanë më nxitim, pasi për ta martesa nuk tregon asgjë. Kështu është shprehur vetë Armina, teksa një fans e pyet pse nuk është martuar ende.

“Nuk mendoj se martesa është arritja më e madhe. Të dy duhemi dhe jemi mirë edhe në bashkëjetesë. Martesa është diçka që thjeshtë bëhet për qejf, por në të vërtetë nuk tregon asgjë”, shkruan bloggerja. Menjëherë Armina ka marrë mbështjetjen e ndjekësve, të cilët bien dakort me fjalët e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat