U doli në ndihmë të prekurve nga tërmeti, Stresi: Do jem aty sa herë që kombi do jetë në vështirësi - Bota Sot
U doli në ndihmë të prekurve nga tërmeti, Stresi: Do jem aty sa herë që kombi do jetë në vështirësi

Mediale Vip

U doli në ndihmë të prekurve nga tërmeti, Stresi: Do jem aty sa herë që kombi do jetë në vështirësi

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 13:58
Stresi

Pas disa ditë me radhë aktivitet humanitar, Stresi ka diçka për të thënë.

Stresi është njëri prej artistëve që gjatë këtyre ditëve u doli në ndihmë shumë familjeve të prekura nga tërmeti.

Së fundi, reperi me anë të një videoje prekëse, ku përmbledh disa momente gjatë këtyre ditëve, ndërsa thotë se do të jetë i gatshëm për ndihmë sa herë që kombi ka nevojë.

“Do doja shum te isha prane jush ishte nje experienc e papershkruar jam lutur shum per hallet dhe problemet tuaja ne ishim @shpi.per.shpi dhe saher qe kombi jone do jet ne veshtiresi un do jem aty me mish e me shpirt zoti qoft me ju ”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat