Sa para i la Kreshës për martesë? Kështu përgjigjet Lyrical Son - Bota Sot
Sa para i la Kreshës për martesë? Kështu përgjigjet Lyrical Son

Mediale Vip

Sa para i la Kreshës për martesë? Kështu përgjigjet Lyrical Son

Më: 19 janar 2020 Në ora: 10:37
Mc Kresha dhe Lyrical Son

Lyrical Son ka folur për Mc Kreshën.

Në emisionin e parë të 2020-ës në Prive nisi rubrika e re ‘Kutia e pyetjeve’ me protagonist Lyrical Son.

Reperi iu përgjigj pyetjeve që fansat i bënë në Instagram.

Mes tjerash, një prej tyre ishte ‘Sa para i la Kreshës për dasëm’.

“Nuk ka vlerë të pares edhe nuk ka pare që mundet me zavendsu me dashnin edhe me shoqnin edhe lidhjen që e kom me Kreshën”, u përgjigj Festimi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat