Arbenita Ismajli tejet joshëse në foton e fundit, tregon format trupore - Bota Sot
Arbenita Ismajli tejet joshëse në foton e fundit, tregon format trupore

Mediale Vip

Arbenita Ismajli tejet joshëse në foton e fundit, tregon format trupore

Më: 19 janar 2020 Në ora: 14:55
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli ka treguar format trupore në veshjen e ngushtë.

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, duket tejet joshëse në postimin e fundit në Instagram.

Ajo ka treguar format trupore e veshur ngushtë ndërsa ka marrë pozën që e bën të duket provokative.

Arbenita realizon shpesh foto të tilla dhe gjithmonë merr vëmendjen. Së fundmi ka qenë më e komentuar se kurrë sa i përket jetës private.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wild ting @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat