Arbnora feston ditëlindjen, e nis ditën me surpriza

Mediale Vip

Arbnora feston ditëlindjen, e nis ditën me surpriza

Më: 24 janar 2020 Në ora: 09:13
Arbnora Ademaj

Ish- Miss Kosova, modelja dhe prezantuesja, Arbnora Ademaj sot ka ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 31 vjet dhe këtë ditë të veçantë e nisi me një ëmbëlsirë.

Ajo postoi një fotografi në Instagram, ku tha se i ishte bërë një surprizë.

Arbnora publikoi edhe disa fotografi në Instastory, ku ishte me miqtë e saj në një restorant në Prishtinë.

Së fundi bukuroshja është përfolur për një bashkëpunim të mundshëm me aktorin e njohur turk Kenan Imirzaliogu, apo siç njihet nga publiku shqiptar si “Mehmet Kosova”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat