Gashi publikon bashkëpunimin me Chris Brown - Bota Sot
Gashi publikon bashkëpunimin me Chris Brown

Mediale Vip

Gashi publikon bashkëpunimin me Chris Brown

Më: 24 janar 2020 Në ora: 09:30
Gashi, Chris Brown, DJ Snake dhe Afro B

Është publikuar kënga më e re e reperit shqitpar, Gashit.

Ai këtë herë ka bashkëpunuar me Chris Brown, DJ Snake dhe Afro B.

Ata sollën këngën me titull “Safety 2020”.

Kënga u publikua vetëm në versionin audio.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat