Gjiko nesër publikon projektin e ri, kështu e përshkruan atë - Bota Sot
Gjiko nesër publikon projektin e ri, kështu e përshkruan atë

Mediale Vip

Gjiko nesër publikon projektin e ri, kështu e përshkruan atë

Më: 25 janar 2020 Në ora: 16:23
Gjiko

jiko gjatë së dielës do të publikojë këngën e re.

Gjiko pak çaste më parë ka njoftuar se projekti i tij i radhës do të publikohet nesër, dhe thotë se ky projekt për të është favoritit deri më tani.

Kënga e  punuar nga ‘RedBox’ do të mbaj titullin ‘Çunat e rrugës’ dhe do të publikohet në kanalin zyrtar të ‘Redbox’ me fillim nga ora 14:00.

Kujtojmë se kënga e fundit e tij është bashkëpunimi me Nora Istrefin ‘Ana’ këngë kjo që menjëherë morri pëlqimin e publikut dhe u kthye në një nga hitet e vitit që shkoi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat