Tuna publikon poza nga pushimet, gjithçka përqendrohet tek të pasmet bombastike - Bota Sot
Tuna publikon poza nga pushimet, gjithçka përqendrohet tek të pasmet bombastike

Mediale Vip

Tuna publikon poza nga pushimet, gjithçka përqendrohet tek të pasmet bombastike

Më: 25 janar 2020 Në ora: 19:22
Tuna Sejdiu

Këngëtarja Tuna ka disa ditë që po shijon pushimet Republikën Domenikane.

Në këtë udhëtim e shoqëron vogëlushi i saj, Tian, por nuk dihet përse mungon Patrisi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi tepër provokuesi, ku gjithçka fokusohet tek të pasmet bombastike.

Image

E mbuluar me kapele të madhe në kokë, në një prej imazheve shkroi: "Arrin ta shohësh që nuk më plas në buzëqeshjen time?"

Këtë shkrim mund t’ia dedikojë artikujve në faqet rozë ku thuhet se ajo dhe bashkëshorti po pësojnë krizë në çift.

Tuna njihet si njëra ndër këngëtaret më atraktive të skenës, e cila i ka rezistuar kohës duke sjellë vazhdimisht këngë që janë pëlqyer nga publiku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat