“I vinë të gjitha anash”, Albëria ia publikon videon atraktive vajzës - Bota Sot
“I vinë të gjitha anash”, Albëria ia publikon videon atraktive vajzës

Mediale Vip

“I vinë të gjitha anash”, Albëria ia publikon videon atraktive vajzës

Më: 6 maj 2020 Në ora: 17:40
Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj u shpreh krenare për vajzën e saj.

Pandemia koronavirus e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po vazhdon të qëndrojë ende.

Por, ajo gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kurseu videot joshëse në TikTok.

Ishte Albëria ajo e cila publikoi së fundi një video të vajzës, në të cilën bën vallëzim atraktiv, teksa në plan të parë ka vënë barkun e sheshtë.

Teksa lavdëron vajzën për bukurinë, Albëria tha se pret me padurim që të publikohet kënga e re e Anxhelinës, që e rikthen atë pas një kohe të gjatë në skenë.

“Zonja dhe zotërinj, më lejoni të ju njoftoj me një dhe të vetmen Anxhelina. Jo se e kam bere une por Zoti e ka qendis dhe anash I vin te gjitha Mezi pres që videoklipi yt i mrekullueshëm të publikohet “, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat