Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi - Bota Sot
Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi

Mediale Vip

Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi

Më: 23 maj 2020 Në ora: 09:04
Linda Halimi

Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë.

Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe e gjitha kjo falë përkushtimit të madh.

Ajo tash me krenari shpërndan imazhe në rrjetet sociale duke vënë në plan të parë linjat e saja trupore për të cilat ia kanë lakmi.

Dhe për të arritur diçka të rëndësishme duhet angazhim i madh. Pikërisht ky është hashtagu që Linda e ka përdorur në publikimin e saj të fundit.

Për më shumë, ajo është nënë e një vajze nga lidhja me Big D, mirëpo kjo nuk vërehet në fizikun e këngëtares. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat