Kim Kardashian di si të marrë vëmendjen, shkon me të brendshme në palestër - Bota Sot
Kim Kardashian di si të marrë vëmendjen, shkon me të brendshme në palestër

Mediale Vip

Kim Kardashian di si të marrë vëmendjen, shkon me të brendshme në palestër

Më: 23 maj 2020 Në ora: 12:10
Kim Kardashian

Kim ushtrohet më ndryshe se të tjerët.

Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mundon palestra.

Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë pjesë.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi të reja në Instagram, në të cilat shfaqet me rroba-banje në palestër.

Kim thotë se kështu ushtrohet gjatë karantinës dhe natyrisht që ky veprim i saj mori vëmendje sërish.

Image
Kim Kardashian
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat