Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi” - Bota Sot
Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi”

Mediale Vip

Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi”

Më: 23 maj 2020 Në ora: 18:15
Sinan Vllasaliu

Ai është njëri nga këngëtarët më të kërkuar për organizime, ahengje të ndryshme familjare dhe koncerte.

Bëhet fjalë për këngëtarin e estradës shqiptare, Sinan Vllasaliu i cili tashmë numëron vite karrierë në tregun muzikor.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ai ka njoftuar fansat se projekti i ri muzikor është lansuar ditën e sotme (e shtunë).

“Imazhi” titullohet kënga, ndërsa për instrumentalin e saj është përkujdesur Wirusi, teksa Ghulo ka shkruar tekstin.

Vllasaliu është mjaft aktiv në prodhimin e këngëve të reja, ku e fundit ishte në bashkëpunim me Genc Prelvukaj.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat