Me apo pa qëllim, partnerja e Ronaldos kërkon vëmendjen e publikut - Bota Sot
Me apo pa qëllim, partnerja e Ronaldos kërkon vëmendjen e publikut

Mediale Vip

Me apo pa qëllim, partnerja e Ronaldos kërkon vëmendjen e publikut

Më: 25 maj 2020 Në ora: 09:42
Ronaldo me familje

Georgina ia doli ta marrë sërish vëmendjen.

Ndonëse mundohet të tregoj se sa e lumtur është pranë familjes, Georgina Rodriguez duket se qëllimin e ka krejt diku tjetër.

Me apo pa shkas kërkon vëmendjen e publikut dhe po ia del mjaft mirë që ta ketë.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në Instagram ajo duket tejet joshëse në bikini, teksa në anën tjetër shihet Ronaldo së bashku me fëmijët.

Çifti po argëtohen me ta mirëpo Georgina vëmendje mori me pozën dhe format trupore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat