Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, ky është urimi i tij - Bota Sot
Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, ky është urimi i tij

Mediale Vip

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, ky është urimi i tij

Më: 31 maj 2020 Në ora: 22:14
Familja e Lutfi Haziri

Vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, feston ditëlindjen.

Njëra nga vajzat e Lutfi Hazirit, Lotina, sot feston ditëlindjen dhe ajo ka pranuar një nga urimet më të veçanta nga i ati.

Kryetari i Gjilanit ka ndarë një fotografi familjare në rrjete sociale dhe uron Lotinën me këto fjalë

““Lotina,ne 21 pranvera gjithmon solle gezim e dashuri per gjithe familjen. Te duam shume Babi,Mami,Kenga,Mimasi e Lumi!”, shkruan Haziri. 
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat