Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë - Bota Sot
Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë

Mediale Vip

Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 17:10
Trejsi Sejdini

Së fundmi Trejsi Sejdini ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shihet e veshur me një bluzë me dollarë.

Kjo veshje e tregon shumë joshëse dhe provokuese. Por ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen është mbishkrimi i fotos!

“Nuk e takova kurrë një dollar që nuk më pëlqeu”, ka shkruar Trejsi , ku na ka lënë të nëkuptojmë se i paska mjaft mirë punët me dollarët.

Image
Trejsi Sejdini
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat