Pamela nuk di të ndalur, zhvishet dhe mbulon gjoksin me duar - Bota Sot
Pamela nuk di të ndalur, zhvishet dhe mbulon gjoksin me duar

Mediale Vip

Pamela nuk di të ndalur, zhvishet dhe mbulon gjoksin me duar

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 20:49
Pamela

Pamela sërish provokoi ndjekësit.

Pamela Anderson vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet provokuese në rrjete sociale.

Modelja, edhe përkundër moshës, nuk ndalet asnjëherë së zbuluari format trupore, shumë herë me foto lakuriq.

Në foton e fundit, ajo u shfaq vetëm me të brendshme, teksa në pjesën e sipërme ishte zhveshur tërësisht dhe mbuloi gjoksin me duar.

Pamela Anderson për momentin është deklaruar beqare, pas martesës së fundit që i zgjati vetëm 12 ditë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat