Me oborrin plot me njerëz, Remzia sjell këtë foto nga dita e dasmës - Bota Sot
Me oborrin plot me njerëz, Remzia sjell këtë foto nga dita e dasmës

Mediale Vip

Me oborrin plot me njerëz, Remzia sjell këtë foto nga dita e dasmës

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 00:52
Remzie Osmani

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat.

Remzia kujdeset të jketë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka risjellë për ndjekësit edhe jëherë foton ga dita e saj e dasmës, e ku përveç Remzies nuse, vëmendjen merr oborri i shtëpisë plot me njerëz që kishin ardhë për ta parë atë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat