Shakirës në deti, i ka “humb lezeti” - Bota Sot
Shakirës në deti, i ka “humb lezeti”

Mediale Vip

Shakirës në deti, i ka “humb lezeti”

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 12:19
Shakira

Këngëtarja e famshme kolumbiane, Shakira është parë duke shfrytëzuar plazhin në Barcelonë.

Gruaja e Piques ishte me dy djemt e saj, Sasha e Milan në bregdetin spanjoll.

43 vjeçarja nuk ka më linjat e dikurshme me të cilat “bllokonte” mediat rozë.

Megjithatë, Shakira është shëndrruar në një person familjar dhe është nënë mjaft e përkushtuar ndaj familjes së saj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat