Dhurata Dora vjen me plot ritëm me “Ferrari” - Bota Sot
Dhurata Dora vjen me plot ritëm me “Ferrari”

Mediale Vip

Dhurata Dora vjen me plot ritëm me “Ferrari”

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 14:44
Dhurata Dora

Dhurata Dora sapo ka publikuar këngën e re me titull “Ferrari” bashkë me videoklip.

Në skenat e këtij klipi, këngëtarja erdhi me kostume të ndryshme dhe në secilën dukej shumë e veçantë.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vet Dhurata, mix/masterin e bëri Avaxus, ndërsa producent është Panda Music.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Durata Dorës, e cila ka premisat e hitit veror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat