Bashkëshortja e Gold AG ndan momente nga dhoma - Bota Sot
Bashkëshortja e Gold AG ndan momente nga dhoma

Mediale Vip

Bashkëshortja e Gold AG ndan momente nga dhoma

Nga: E.B Më: 7 korrik 2020 Në ora: 10:29
Gold AG dhe Ermira

Arian Agushi i njohur për publikun si Gold AG, së fundmi i ka dhënë fund beqarisë së tij.

Gold-i është martuar me Ermira Shkodrën. Qifti janë duke shijuar pushimet e tyre në bredetin shqiptar.

Ermira ka postuar disa foto dhe video nga pushimi i tyre, por një video mori vëmendje më shumë, shkruan “Bota Sot”.

Në një video bashkëshorjta e Gold-it ka publikuar dhomën e hotelit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat