Në mes lulesh, Alketa Vejsiu shkëlqen me paraqitjen - Bota Sot
Në mes lulesh, Alketa Vejsiu shkëlqen me paraqitjen

Mediale Vip

Në mes lulesh, Alketa Vejsiu shkëlqen me paraqitjen

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 16:23
Alketa Vejsiu

Moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu, njihet për bukurinë dhe sharmin që e karakterizojnë.

Me drejtimin e emisioneve të shumta, ajo ka marrë simpatinë e publikut në masë të madhe.

Madje secila paraqitje e saj, është e mirëpritur për publikun.

Njejtë ka bërë edhe me paraqitjen e fundit, ku ka pozuar në mes lulesh duke vënë në pah bukurinë dhe stilin e saj të veçantë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat