Arbenita Ismajli rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj natyrale - Bota Sot
Arbenita Ismajli rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj natyrale

Mediale Vip

Arbenita Ismajli rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj natyrale

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 19:45
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli duket e thjeshtë dhe seksi.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, e ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, ani pse kësaj radhe nuk ka treguar format e saj trupore.

E dashura e reperit Fero është takuar me personin e saj të zemrës pas disa muajsh dhe pamundësia që ata të takoheshin ishte si pasojë e pandemisë.

Tani kur janë bërë sërish bashkë duken tejet të lumtur krah njëri-tjetrit. Si Fero ashtu edhe Arbenita, publikojnë shpesh imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

Modelja e ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen e saj tërësisht natyrale.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you want to take cute selfies on your Iphone? Turn off the live option🎀

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat