'Festë në kohë korone', Bora dhe Donaldi kërcejnë në mes të rrugës - Bota Sot
'Festë në kohë korone', Bora dhe Donaldi kërcejnë në mes të rrugës

Mediale Vip

'Festë në kohë korone', Bora dhe Donaldi kërcejnë në mes të rrugës

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 08:45
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Një ndër çiftet më të komentuar në media janë padyshim Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Dyshja janë bashkë prej më shumë se një viti dhe nëse dikur tregoheshin shumë diskretë rreth lidhjes së tyre, tani nuk fshihen më.

Si Donaldi ashtu dhe Bora nuk i kursejnë fotot dhe videot në rrjete sociale.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ore mjafton te duash se e gjen zgjidhjen per party edhe ne kohe korone 😂 @borazemani

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj) on

Vetëm së fundmi, Donaldi ka publikuar videon më epike, në të cilën shihen duke kërcyer në mes të rrugës.

"Ore mjafton të duash se e gjen zgjidhjen për party edhe në kohë korone", ka shkruar aktori krahas videos, duke etiketuar partneren.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat