Leonardo DiCaprio fotografohet në bregdet me të dashurën - Bota Sot
Leonardo DiCaprio fotografohet në bregdet me të dashurën

Mediale Vip

Leonardo DiCaprio fotografohet në bregdet me të dashurën

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 12:14
Leonardo DiCaprio me të dashurën

Leonardo DiCaprio po e shijon lidhjen e dashurisë.

Aktori i njohur Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, duket se e kanë çuar në një tjetër nivel lidhjen e tyre, shkruajnë mediat e huaja.

Pasi qëndruan së bashku gjatë pandemisë, fituesi i çmimit Oscars tashmë është duke shijuar kohën me të dashurën në bregdet.

Sipas People 45 vjeçari është duke e marrë më seriozisht lidhjen me bukuroshen brune, ku mund të pretendohet edhe për më tepër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat