Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të saj Cimës - Bota Sot
Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të saj Cimës

Mediale Vip

Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të saj Cimës

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 18:33
Adelina Thaçi dhe Cima

Adelina e ka uruar publikisht babain e saj.

Humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi- Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 71-të.

Urimet e shumta për të nuk kanë munguar, e edhe vajza e tij Adelina ka zgjedhur që t’ia thotë disa fjalë publikisht.

“Babi, shumë urime ditëlindjen, të uroj shëndet e gëzime. Festofsh edhe shumë tjera të lumtura bashkë me ne. Të dua pafundësisht”, ka shkruar në njërën foto Adelina.

“Edhe 100 babi ma i miri në botë, të dua shumë”, ka përfunduar këngëtarja.

Kujtojmë se së fundmi Adelina ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ajo ka ftuar të gjithë që mos ta mbajnë të fshehtë nëse janë të infektuar me këtë virus.

Të njëjtën thirrje publike e bëri edhe bashkëshorti i saj, Bardhyl Meta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat