Arta veç në pushime, nuk heziton t’i tregon linjat - Bota Sot
Arta veç në pushime, nuk heziton t’i tregon linjat

Mediale Vip

Arta veç në pushime, nuk heziton t’i tregon linjat

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 13:07
Arta Elezaj

Pjesën më të madhe të verës e kalon në bregdet, prandaj vazhdimisht shfaqet me pak rroba në trup.

Modelja dhe aktorja kosovare, Arta Elezaj edhe ditën e sotme e ka nisur me një fotografi ku shihet në një vend përrallorë pranë bregdetit.

“Ky vend”, shkruan Arta e lumtur që gjendet aty, teksa shihet e veshur e tëra në të zeza dhe format e saj seksi nuk kalojnë pa rënë në sy.

Klinasja duke në formë të mrekullueshme, seksi dhe me shumë stil, ndërsa rrezet e diellit e kanë bërë punën e tyre, pasi ajo duke si çokollatë.

Ndryshe, ka kohë që Artën nuk e shohim në një projekt televiziv dhe si duket verën do ta kalojë vetëm në bregdet.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat