Angela Martini ‘bombastike’ pranë pishinës - Bota Sot
Angela Martini ‘bombastike’ pranë pishinës

Mediale Vip

Angela Martini ‘bombastike’ pranë pishinës

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 22:57
Angela Martini

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini jo rrallë herë provkon me paraqitjet e saj.

Angela Martini njihet për bukurinë e saj natyrale dhe format perfekte të trupit e që ajo nuk heziton t’i ekspozoj.

Në paraqitjen e saj të fundit ajo shihet derisa shijon rrezet e diellit e në të njejtën kohë ekspozon linjat e saj trupore në formën më të mirë e që duket se nuk po mund ta duroj vapën.

Format trupore të saj, e dëshmojnë edhe njëherë se ajo vazhdon të mbetet ndër femrat më ‘hot’ shqiptare. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat