Miku i Brad Pitt vret të dashurën, largohet me Porsche dhe pastaj vret veten

Mediale Vip

Miku i Brad Pitt vret të dashurën, largohet me Porsche dhe pastaj vret veten

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 20:23
Saul Fletcher dhe Brad Pitt

Artisti anglez Saul Fletcher u gjet i vdekur në rrethana dramatike në Berlin. Sipas policisë gjermane, bëhet fjalë për një vrasje të opasuar nga vetëvrasje.

52 vjecari duket se ka marrë në telefon të bijën përpara vdekjes, për t`i rrëfyer se kishte vrarë nënën e saj dhe partneren e tij, Rebecca, 53 vjec, të cilën e ka goditur disa herë me një mjet prerës.

“Bëra një gjë shumë të keqe. Tani do t`i bëj një gjë të keqe vetes time”, ka thënë ai. Pak paskësaj, është larguar me makinën e tij tip Porsche 911 dhe katër orë më vonë, u gjet i pajetë në oborrin e rezidencës së vet pranë liqenit Rochowsee. 

Fletcher ishte një artist autodidakt, dhe njihej për fotot që realizonte si dhe për natyrat e vetë të qeta. Mik I Brad Pitt, ai ishte parë së bashku me yllin e Hollivudit edhe vitin e kaluar në Festivalin e Venecias.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat