Kim dhe Kanye kthehen nga pushimet, lidhja e tyre duke se ka rënë në binar - Bota Sot
Kim dhe Kanye kthehen nga pushimet, lidhja e tyre duke se ka rënë në binar

Mediale Vip

Kim dhe Kanye kthehen nga pushimet, lidhja e tyre duke se ka rënë në binar

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 10:17
Kim dhe Kanye me familje

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se kanë arritur të vënë përsëri në binar lidhjen e tyre.

Çifti i famshëm kanë kaluar shtatë ditë pushimi në Punta Cana të Republikës Domenikane.

Bashkëshortët dhe katër fëmijët e tyre u panë duke dalë nga një avion privat.

Kim dhe Kanye kanë zgjedhur heshtjen, por burime të afërta me çiftin thonë se lidhja e tyre është duke u stabilizuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat