“Kur t’don, t’don”, Anita shfaqet e lumtur krah Ramushit

Mediale Vip

“Kur t’don, t’don”, Anita shfaqet e lumtur krah Ramushit

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 10:02
Anita dhe Ramush Haradinaj

Anita Haradinaj ka postuar një fotografi të bukur ku shihet e qeshur pranë bashkëshortit të saj.

Anita ka publikuar një imazh nga pushimet me familjen e saj, ku po i shoqëron edhe Ramush Haradinaj.

Ajo me anë të kësaj fotografie tregon për dashurinë mes çiftit që po mbizotëron ende.

Edhepse fotoja tregon shumë mirë se sa të lumtur e të dashuruar ata janë, Anita ka zgjedhur që të tregojë edhe me fjalë këtë.

Ajo mbi foto ka shkruar: “Kur t’don, t’don”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat