Zaimina Vasjari tregon datën e publikimit të këngës së re - Bota Sot
Zaimina Vasjari tregon datën e publikimit të këngës së re

Mediale Vip

Zaimina Vasjari tregon datën e publikimit të këngës së re

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 09:56
Zaimina Vasjari

Pas një pauze të gjatë, këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari po rikthehet me këngë të re.

Kënga mban titullin ‘Vetes’ dhe vjen e realizuar edhe me videoklip. Ky projekt muzikor pritet që publikohet këtë të shtunë në orën 17:00.

“Vetes Premier 15/08/2020 Ora 17:00”, ka shkruar Zaimina në Instagram.

Kujtojmë se fansat mezi e kanë pritur rikthimin e saj dhe ende ka e publikuar këngën ajo ka marrë vëmendjen me pozat e realizuara gjatë xhirimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat