“Mbani prostitutat”, Albërije Hadërgjonaj iu kërkon falje kolegëve

Mediale Vip

“Mbani prostitutat”, Albërije Hadërgjonaj iu kërkon falje kolegëve

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 20:46
Foto

Pas debatit të bujshëm në rrjetet sociale mes Albërije Hadërgjonaj dhe Arkova Shqip, këta të fundit u përballën livë në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Këngëtarja sqaroi të vërtetën e largimit nga kanali i Arkiva Shqip si edhe komentoi videon ku shfaqet duke përdorur termin “prostitutë”.

“Unë jam emocionalisht jo shumë mirë, sepse u degradua e gjithë gjëja. Përveç se unë nuk kam fyer artistë, fjala, më fal shprehjen, “kurvë” ka dalë në biseda kur kam qenë në kafe me Anxhelën dhe Aldorin”.

Më tej ajo shtoi:

Gjithsesi, nëse çdo koleg ose dikush është fyer sadopak, unë i kërkoj të falur!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat