Blerona tregon këmbët seksi

Mediale Vip

Blerona tregon këmbët seksi

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 15:28
Blerona Zeqiri

Blerona Zeqiri padyshim është një nga prezantueset më të mira shqiptare.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram është shumë aktive ku hedhë fotografi të ndryshme dhe tashmë që është dobësuar, po tregon anën e saj seksi.

Një gjë të tillë e ka bërë përsëri.

Blerona në Instagram hodhi një imazh ku shihet e veshur me fustan të shkurtë dhe dukej shumë seksi derisa nxori këmbët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat