Ja si dukej Rudina Magjistari 15 vite më parë

Mediale Vip

Ja si dukej Rudina Magjistari 15 vite më parë

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:25
Rudina Magjistari

Moderatorja Rudina Magjistari që në fillimet e karrierës së saj, është kujdesur dhe ka guxuar shumë me stilin.

Shume prej jush mund t’i kujtohet Rudina në emisionet e ndryshme teksa guxonte me veshjen.

Në një prej fotove të publikuara të asaj kohe, Rudina shfaqet gjatë spektaklit “Maratona e Këngës Popullore” dhe me një veshje shumë ndryshe nga ato që vesh në studio sot.

Një element i dukshëm në veshjet e Rudinës janë edhe fustanet e gjatë, transparente e paksa provokues.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat