Dua Lipa e lumtur për tu kthyer në Londër

Mediale Vip

Dua Lipa e lumtur për tu kthyer në Londër

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 22:04
Dua Lipa

Dua Lipa ka publikuar disa imazhe përmes të cilave ka njoftuar se po udhëton drejt Londrës.

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid filluan izolimin e COVID-19 së bashku në Londër pastaj ata së  u shpërngulën në Los Anxhelos.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram e veshur e gjitha me ngjyrë të gjelbër ku duket mjaft e lumtur.

“Londra thërret” shkroi ajo.

Siç duket Dua ka ndërmend ta vizitojë Londrën pas disa kohësh në SHBA.

Ajo për  momentin po e shijon suksesin e albumit të fundit “Future Nostalgia”, i cili u prit tejet mirë dhe po kryeson në maje të top listave muzikore.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*:・゚✧ 𝐿𝑜𝓃𝒹𝑜𝓃 𝒞𝒶𝓁𝓁𝒾𝓃𝑔 *:・゚✧

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat