Briteny Spears i ‘çmendi’ të gjithë me këtë video

Mediale Vip

Briteny Spears i ‘çmendi’ të gjithë me këtë video

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 18:56
Briteny Spears

E veshur me një bluzë të kuqe seksi dh mbathje të zeza, këngëtarja e famshme, Britney Spears ka festuar fitoren e parë në betejën ligjore me të atin.

Ajo shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës së Madonna-s, “Justify My Love”, ndërsa video duket se i “çmendi” të gjithë, ndërsa mori 26 milion shikime.

Ylli i popit fitoi betejën e parë ligjore ndaj të atit, James, për mbrojtjen e tij ligjore dhe financiare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat