Nënë e dy fëmijëve, por këngëtarja shqiptare ka linja për lakmi!

Mediale Vip

Nënë e dy fëmijëve, por këngëtarja shqiptare ka linja për lakmi!

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 14:23
Ledina Çelo

Këngëtarja e mirënjohur, Ledina Çelo është një prej artistëve që përkundër moshës vazhdon të na mahis me format dhe bukurinë.

Këngëtarja shqiptare ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, ajo mbetet aktive në rrjetet sociale ku edhe i informon adhuruesit për përditshmërinë e saj.

E, këto ditë artistja e njohur ka realizuar një fotosesesion me të bijën, teksa ajo që bije në sy ishin linjat e saj, veshja me stil dhe dukja atraktive.

“Me shoqen e ngushte!”, ka shkruar Ledina në mbishkrimin e fotografive, ku dukej për mrekulli.

Kështu Ledina edhe një herë dëshmoi që edhe pse nënë e dy fëmijëve, linjat e saj të gjitha duhet të ia kenë lakmi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat