Ish-Miss Shqipëria ngacmon keq ndjekësit, shfaqet e zhveshur në vaskë

Mediale Vip

Ish-Miss Shqipëria ngacmon keq ndjekësit, shfaqet e zhveshur në vaskë

Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 14:47
Trejsi Sejdini

Ish- Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është një nga modelet e cila shfaqet shpesh provokuese në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit edhe kësaj radhe e ka ndarë një foto me të cilën rrëmbeu vëmendjen.

E zhveshur dhe e shtrirë në vaskë, Trejsi duket tejet atraktive ndërsa ka ngacmuar keq imagjinatën e fansave të shumtë të cilët e përcjellin.

“Duke bërë valë”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat