Remix i “Vuj vuj vuj” i Dafina Zeqirit po bëhet super viral dhe meritat i takojnë protagonistit të klipit!

Mediale Vip

Remix i “Vuj vuj vuj” i Dafina Zeqirit po bëhet super viral dhe meritat i takojnë protagonistit të klipit!

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 13:51
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri di të bëjë surpriza dhe goditi sërish me projektin e fundit.

Në fakt, këtë herë ajo ka sjellë remix e këngës mjaft të pëlqyer “Vuj vuj vuj”, që është mirëpritur shumë mirë nga publiku.

Prej pak orësh projekti gjendet në You Tube dhe po bëhet viral, kjo prej videoklipit të veçantë ku protagonist është Miran Ramadani, i cili ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me videot humoristike që poston në rrjetet sociale.

Ky projekt i Dafinës pason të famshmen “Zili zili”, që bëri goxha bujë dhe u konsiderua si një “diss” për Taynën, teksa ndër rreshta thuhet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat