E trishtë! Këngëtarja e famshme humb fëmijën

Mediale Vip

E trishtë! Këngëtarja e famshme humb fëmijën

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 14:07
Perri, ndau një fotografi të bërë brenda spitalit me burrin e saj reporter, ku shihen duke mbajtur gishtin e fëmijës

Këngëtarja 34-vjeçare pësoi abort spontan vetëm disa ditë pasi njoftoi se mund të duhet të lind vajzën e saj para kohe, shkruan People.

Christina Perri ka zbuluar se ka humbur fëmijën vetëm disa ditë pasi njoftoi se mund të duhet të lindë vajzën e saj para kohe.

Këngëtarja 34-vjeçare njoftoi në Instagram të martën se vajza që ajo dhe burri Paul Costabile ka ndërruar jetë.

“Natën e kaluar ne humbëm vajzën tonë. Ajo lindi pa shenja jete pasi luftoi aq shumë për të arritur  në botën tonë. Ajo është në paqe tani dhe do të jetojë përgjithmonë në zemrat tona”, tha këngëtarja.

Perri, e cila më parë pësoi një abort spontan, ndau një fotografi të bërë brenda spitalit me burrin e saj reporter, ku shihen duke mbajtur gishtin e fëmijës.

Costabile ndau të njëjtën fotografi me mbishkrim “Kanë kaluar disa javë të përafërta dhe ne jemi kaq mirënjohës për dashurinë dhe lutjet nga të gjithë ju”.

Artistja ka vuajtur nga ndërlikimet e shtatzënisë dhe vazhdimisht i ka mbajtur fansat të njoftuar lidhur me shëndetin e saj dhe foshnjës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat