Atmosferë festive në shtëpinë e Gentës dhe Huseyin, çifti fillojnë përgatitjet për fundvit

Mediale Vip

Atmosferë festive në shtëpinë e Gentës dhe Huseyin, çifti fillojnë përgatitjet për fundvit

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 18:28
Genta dhe Huseyin

Genta dhe Huseyin janë bërë gati për festat e fundvitit.

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta duket se po i presin me padurim festat e fundvitit, andaj qysh tani e kanë zbukuruar shtëpinë.

Në rrjete sociale, Genta publikoi një imazh, në të cilin tregon në një kënd të shtëpisë bredhin e stolisur.

Image

Po ashtu, në tavolinë shihen dy gota me pije, të cilat çifti po i shijonin teksa po shikonin një film.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Genta është “Ça me bo”, në duet me Marselin dhe pritet që së shpejti të rikthehet me këngë të reja. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat