Tea tha se ‘lë kokën’ për të, shikojeni si reagon Andi

Mediale Vip

Tea tha se ‘lë kokën’ për të, shikojeni si reagon Andi

Më: 14 janar 2021 Në ora: 22:36
Tea dhe Andi

ea befasoi me një deklaratë publike për Andin.

Tea dhe Andi vazhdojnë të mbeten personazhe shumë të dashura nga ‘Përputhen’.

Pavarësisht faktit se Andi ditët e fundit ka munguar në emision, ata po vazhdojnë komunikimin me njëri-tjetrin.

Së fundi, në rrjete sociale qarkulloi një video, në të cilën Tea iu drejtua fansave me disa fjalë për Andin.

“Unë lë kokën për Andin, por ju s’e dini akoma”, tha ajo

Nuk vonoi reagimi i Andit, i cili përmes një postimi shkruan “Po ti nuse pse s’mi thua mua këto gjëra”.

Ndryshe, në rast se Andi nuk do të kthehet në emision, Tea ka deklaruar se do të largohet edhe ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @flexzarl

 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat