Stresi ndan mesazhet prekëse të nënës ku i lutet të ndryshojë

Mediale Vip

Stresi ndan mesazhet prekëse të nënës ku i lutet të ndryshojë

Më: 15 janar 2021 Në ora: 12:09
Stresi

Stresi ka postuar një Instastory.

Reperi shqiptar i njohur, Stresi njihet si një fytyrë publike mjaft ‘rebele’, shkruan lajmi.net.

Shpesh herë hasim në postime të tij ku ‘shan’ dhe ‘ofendon’ kolegët apo njerëz të ndryshëm haptazi në Instastoryt e tij.

Kështu duket se kjo gjë i paska penguar tash e disa kohë nënës së tij pasi reperi ka publikuar një mesazh të saj e cila i lutet të ndryshojë sepse kjo gjë po e dënon dhe po keqkuptohet.

Nëna e Stresit vazhdon duke thënë se ajo e di sa i vështirë është fillimi por që ia vlen dhe se ajo do të lutet gjithmonë për të.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat