Conor McGregor shfaqet me orë dore në vlerë 1.3 milionë dollarë, para meçit në Abu Dhabi

Mediale Vip

Conor McGregor shfaqet me orë dore në vlerë 1.3 milionë dollarë, para meçit në Abu Dhabi

Më: 15 janar 2021 Në ora: 12:21
Conor McGregor

Kur bëhet fjalë për Conor McGregor (32 vjeçar), luksi nuk mungon kurrë. Mundësi irlandez është i njohur për dashurinë e tij për orët luksoze, dhe çmimi që ai  mënjanoi për një nga orët e tij të reja është vërtetë i lartë.

Para kthimit të saj në Oktagon, ylli i UFC-së shpenzoi katër milionë dollarë për një orë të re. Të enjten, gjatë qëndrimit të tij në Emiratet e Bashkuara Arabe, McGregor u mburr në Instagram për orët e reja, Bentley-in e ri dhe kostumin e bërë me porosi.

“Orë e re, kostum i ri, karrocë e re, kujdes”, shkroi ai në një fotografi të publikuar në Instagram.

Image

Një nga ato dy orë e markës “Jacob & Co’s Astronomia”, lloji Tourbillon Baguette thuhet se kap shifrën e 1.3 milion dollarëve.

Sipas prodhuesit, ora në sfond përmban 342 diamante të prera dhe 80 diamante në mbajtëset e rripave. Rrethi përmban 133 diamante të bardhë të prerë trekëndësh me një total prej 16.8 karat.

McGregor është kthyer në Oktagon me Dustin Poirier si pjesë e luftës kryesore të UFC 257 që do të mbahet në Abu Dhabi. Irlandezi do të përpiqet të përsërisë fitoren ndaj rivalit të tij nga viti 2014.

“Më pëlqen Dustin. Unë mendoj se ai është një mundës i mirë, madje edhe i shkëlqyeshëm. Do ta nokautoj Dustin brenda 60 sekondave”, tha irlandezi në një intervistë të fundit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat