14-vjeçari shqiptar ngre në këmbë jurinë e Suedisë

Mediale Vip

14-vjeçari shqiptar ngre në këmbë jurinë e Suedisë

Më: 19 janar 2021 Në ora: 06:46
Rejhan Sjunger

Rejhan Sjunger është vetëm 14 vjeç, por ka mahnitur me zërin e tij jurinë në një spektakël talentesh në Suedi. Rejhan, me prejardhje nga Kosova, është prezantuar në talent show në Suedi dhe ka treguar edhe një pjesë të historisë së tij.

Madje, ai ka folur edhe për vendlindjen e të atit, Kosovën, duke theksuar se ndihet mjaft krenar për të.

Image

Pas performancës së tij të jashtëzakonshme, juria është ngritur në këmbë duke e duartrokitur. 14-vjeçari ka treguar se muzikën e ka pasion dhe nuk ka studiuar në një shkollë muzike. 

Ndiqeni performancën e tij që i la të gjithë anëtarët e jurisë gojëhapur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat