Shkelzen Jetishi e ka unazën e martesës Versace

Mediale Vip

Shkelzen Jetishi e ka unazën e martesës Versace

Më: 23 janar 2021 Në ora: 21:51
Shkelzen Jetishi-Xeni

Shkelzen Jetishi-Xeni, këngëtari i shquar i muzikës popullore, këto kohë ka qëndruar shumë më pranë familjes.

Për shkak të ndalimit të aktiviteteve në fushën e muzikës, Xeni ka kaluar kohë kualitative me personat më të dashur.

Xeni, gjatë gjithë kësaj periudhe, kohë pas kohe ma postuar foto me mbesat, vajzat e Korabit.

Në një nga fotot e fundit, bjen ne sy rrethi i martesës së Xenit, që është i markes Versace.

I shtrenjtë dhe i bukur!

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat