Justin Bieber shfaqet me lot teksa pranon veturën e mahnitshme Rolls Royce të bërë posaçërisht për të

Mediale Vip

Justin Bieber shfaqet me lot teksa pranon veturën e mahnitshme Rolls Royce të bërë posaçërisht për të

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 19:59
Justin Bieber

Autori i hitit “Lonely”është emocionuar dhe përlotur teksa ka parë makinën e tij prej argjendi për herë të parë dhe ëndrrën e bërë realitet.

Justin Bieber mbeti në lot pasi u ndesh ballë për ballë me Rolls Royce të tij për herë të parë

Këngëtari, ia besoi punën garazhit të famshëm, West Coast Costums.

Image

Në një video të ngarkuar nga kanali zyrtar i West Coast Costums, bashkëthemeluesi Ryan Friedlinghaus kujton që Justin i kishte dërguar atij një imazh të një modeli protip të Rolls Royce tre vjet më parë.

Justin kishte dashur të blinte modelin, por Ryan më vonë zbuloi kur kontaktoi Rolls Royce se ai kurrë nuk ishte menduar të shitej.

Ryan ofroi ta plotësonte Justin duke përdorur një Rolls Royce Wraith të zi 2018.

Image

Ai dhe ekipi i tij filluan të montonin automjetin, i cili kishte një ndjesi futuriste ’. Ai theksoi mbulesat e rrotave duke qenë një nga pikat kryesore të stilit të dizajnit, pasi ai beson se e bën ‘kjo makinë të duket sikur lundron kur po ngas’.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat